Animemaniatr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anime ve manga dünyası

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Puchi Puri Yuushi

2 posters
YazarMesaj
tusagimy^^
Admin
Admin
tusagimy^^

Puchi Puri Yuushi Empty
MesajKonu: Puchi Puri Yuushi   Puchi Puri Yuushi EmptyC.tesi 16 Ağus. - 11:37

Yuushi üzerindeki büyüden dolayı 10 yaşından sonra büyüyememiştir.Ve zamanla bu durum onu çok üzmeye başlar.17 yaşına geldiğinde 1000 yılda secilen prensese verilen tacın istediğini yerine getirebileceğini öğrenir.Tacı alırsa büyüden kurtulacaktır.Yuushi sihirli tacı almak isteyen farklı dünyalardan gelen 5 öğrenciden biri olur.4 arkadasıyla birlikte macera dolu bir zaman gecirecektir.Ayrıca kendisini kurtaran prens arc ı bulmayı ister.
KARAKTERLER

Puchi Puri Yuushi Puchipuriyucieyucieep8
Yuushi/Yucie
17 yaşındadır.Babasıyla birlikte yaşar.çok sevecen ve çok iyi bir arkadaştır.dünyanın prensesidir.
Puchi Puri Yuushi Puchipuriyucieelminant3
Elmina
17 yaşındadır.Kızların en olgunudur.Babasının baskıları yüzünden hep mükemmeli amaçlar.Genelde çok suskundur.Cennetin prensesidir.
Puchi Puri Yuushi Puchipuriyuciecocoloood5
Cocoloo
17 yaşındadır.Yuushinin en yakın arkadaşıdır.Sessiz,sakin bir kişilği vardır.Ruhlar dünyasının prensesidir.
Puchi Puri Yuushi Puchipuriyuciegrendavo4
Grenda
17 yaşındadır.Çok kibirlidir ve kendini dünyanın en güzel kızı olarak görür.Yuushiyle sürekli atışırlar.Cehennemin prensesidir.
Puchi Puri Yuushi Puchipuriyuciebethvs2
Beth
17 yaşındadır.Kızların arasına sonradan katılır.Amacı onları saf dışı bıakıp tacı almaktır.Yuushinin sayesinde yumuşar ve kızların arasına katılır.Doğanın prensesidir.
Puchi Puri Yuushi Puchipuriyuciearcwr3
Prens Arc/Arrow
19 yaşındadır.Tacı alacak olan kızla evlenmek zorunda olduğu için evden kaçar.Sürekli yuushiyle karşılasır.
Puchi Puri Yuushi Puchipuriyuciegunbardgn2
Gunbard
Yuushinin babasıdır.Aslında gercek babası değildir fakat Yuushiye söyleyemez.Kraliçe Ercell i seviyordur.
Puchi Puri Yuushi Puchipuriyucieercellnj5
Kraliçe Ercell
Prensesken Gunbard ı sevmiştir.Onunla evlenebilmek için tacın taşlarını toplamıştır fakat döndüğünde çok geçtir.

Puchi Puri Yuushi Am0310

Puchi Puri Yuushi Nt_1010

Puchi Puri Yuushi 169puchipuri

Çok sevdiğim bir animedir.Özellikle elmina.cennet prensesi*-* Ama çizimleri daha güzel olsaydı mesela yuushinin o zaman daha çok severdim Smile
https://animemaniatr.yetkin-forum.com
princess mercury
Şöyle Bir Geziniyorum
princess mercury

Puchi Puri Yuushi Empty
MesajKonu: Geri: Puchi Puri Yuushi   Puchi Puri Yuushi EmptyCuma 5 Eyl. - 21:35

böhhüüü ancak sonlarını ve başlarını izleyebildiğim ortalarınıysa kaçırdığım anime kendisi.ama sonu falan süperdi o kadar diyeyim bn size.en yakın zamanda bu animeyide tamamlamak istiorum. Very Happy
tusagimy^^
Admin
Admin
tusagimy^^

Puchi Puri Yuushi Empty
MesajKonu: Geri: Puchi Puri Yuushi   Puchi Puri Yuushi EmptyC.tesi 6 Eyl. - 13:40

çok sevindim ben de bu animeyi bilen yok sanıyodum
sadece nazlımla ben mi izledim Sad
https://animemaniatr.yetkin-forum.com
princess mercury
Şöyle Bir Geziniyorum
princess mercury

Puchi Puri Yuushi Empty
MesajKonu: Geri: Puchi Puri Yuushi   Puchi Puri Yuushi EmptyC.tesi 6 Eyl. - 13:58

yani bnde tamamını izleyemedim ki tuğçem ama azçok biliorum yani.izlediğim kadarıyla da çok güzeldi.kaçırdığıma çok üzülmüştüm Puchi Puri Yuushi 893729

Puchi Puri Yuushi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Puchi Puri Yuushi resimleri