Animemaniatr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anime ve manga dünyası

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zettai Kareshi

2 posters
YazarMesaj
bere-chan
Moderatör
Moderatör
bere-chan

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi EmptyC.tesi 9 Ağus. - 15:56

Zettai Kareshi 586111_untitled-1

manga-ka: Yuu Watase

Riko, ailesinin işi dolayısıyla yalnız yaşayan ve liseye giden genç bir kızdır. Erkekler olayında derdi olan Riko, sürekli erkekler tarafından reddedilmiştir. Yine reddedildiği bir günde acayip kılıklı bir adam ona bir kart verir ve onuniçin Mükemmel Sevgili bulabileceğini söyler. Verdiği kartta yazılı web sitesine Riko girer ve tercihlerini yapar. 3 gün içerisinde erkek arkadaşı evine teslim edileceği yazısını okuyunca ilk başta oyuncak sanar ama ertesi gün kapısının önüne onun için tasarlanmış ve chiplerinin sonuna kadar onu sevecek mükemmel bir robot bulur.

İlk başlarda çekinse de Riko'nun, robot Naito-kun'un ve komşuları olan Soushi ile birlikte çekişmeleri hepiniz güldürmeye başlayacaktır.

yorumum:bu da en çok sevdiğim başka bir seri ^^müthiş komiktir, ama sonradan duygusallaştırıyor ve eğer live-action ını seyrettiyseniz sonunda sizi ağlatıyor..hayatımda hiç bir filme ağlamamış olan ben bunun sonunda yarım saat boyunca ağladım 2-3 gün kendime bile gelemedim neys eişte çok güzel bir seri kesinlikle tavsiye ^^
princess mercury
Şöyle Bir Geziniyorum
princess mercury

Zettai Kareshi Empty
MesajKonu: Geri: Zettai Kareshi   Zettai Kareshi EmptyCuma 5 Eyl. - 21:38

ahhh bende okumuştum bu mangayı.gerçi bayağı oldu o yüzden yarım yamalak hatırlayabiliorum.ama sonunun beni vuracak kadar etkili olduunuda hatırlıorum. Very Happy (böhüüü)

Zettai Kareshi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zettai Kareshi